Kancelaria Adwokacka w Warszawie - adw. Anna Błaszczyk

„Wolność nie jest zaprzeczeniem wszystkich norm, ale umiejętnym z nich korzystaniem”.

W dzisiejszych czasach, gdy inflacja norm postępowania i ich zawiłość są bardzo duże, stosowanie tej zasady w życiu nie jest proste. W tej sytuacji pomoc doświadczonego i godnego zaufania prawnika w wielu przypadkach okazuje się niezbędna.

ADWOKAT ANNA BŁASZCZYK

Jest absolwentką elitarnego kierunku Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w roku 2006.

Doświadczenie zdobywała odbywając aplikację w Kancelarii Adwokackiej „Szulejewski, Marciniak” s.c., gdzie współpracowała przy obsłudze prawnej największych polskich firm ubezpieczeniowych.
Tytuł zawodowy adwokata uzyskała w 2010 r.

Od 2002 roku związana z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa (ang. European Law Students’ Association ELSA) - największą apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie, zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa. W latach 2003 – 2004 pełniła funkcję Prezesa ELSA Warszawa.
W latach 2004 – 2007 była wolontariuszem Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza, oferującej bezpłatną poradnię prawną.

Jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci.

Nasza kancelaria na rynku usług prawniczych istnieje od 2010 r. Współpracujemy przede wszystkim z klientami z Warszawy i okolic, ale prowadzimy również sprawy w innych częściach Polski.
Specjalizujemy się w sporach dotyczących ubezpieczeń majątkowych. Pomagamy w uzyskaniu zadośćuczynienia, odszkodowania oraz renty.

Dzięki wieloletniej praktyce występowania po stronie zakładów ubezpieczeń oraz zaznajomieniu się z procedurami likwidacji szkód, argumentacją przedstawianą przez ubezpieczycieli i metodami budowania przez nich strategii procesowej, oferujemy wiedzę ekspercką z zakresu ubezpieczeń majątkowych. Skuteczne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych to nasza codzienność.

Doradzamy także w sprawach dotyczących szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego. Reprezentujemy również klientów w postępowaniach karnych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu śmiało patrzymy na nowe wyzwania. Za sprawą wiedzy oraz indywidualnego podejścia do Klientów, dostosowujemy tryb pracy do ich potrzeb i oczekiwań.

Cechuje nas determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu i zaangażowanie w powierzone sprawy.


Reprezentowanie klientów przed sądem to nasza praca i pasja a ich zaufanie jest naszym priorytetem.

WARTOŚCI, NA KTÓRE STAWIAMY TO:
ZAANGAŻOWANIE
PROFESJONALIZM
ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ZAUFANIE
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI
ORAZ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
DO KAŻDEGO KLIENTA